נינט טייב

מתוך פזמונט
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
במצעדים השנתיים (קול ישראל)
נינט טייב

נינט טייב, זמרת, פזמונאית, מלחינה ומעבדת.

תוכן העניינים

במצעדים השנתיים

נינט טייב זכתה לפרסומה הראשון בשנת 2003, עקב זכייתה בעונה הראשונה של תכנית הטלוויזיה "כוכב נולד". השיר ששרה בגמר התכנית, גרסת כיסוי לשירו של זוהר ארגוב "ים של דמעות", זכה בביצועה להצלחה גדולה, ודורג במקום הרביעי במצעד השנתי תשס"ד (2004). זהו שירה המצליח ביותר של טייב במצעדים השנתיים. כפרס על זכייתה בתכנית זכתה טייב להקליט את השיר "כמו ששיר נוגע", שכתבו במיוחד יענקל'ה רוטבליט ורמי קלינשטיין. גם שיר זה דורג במצעד השנתי תשס"ד.

לאחר מכן השתתפה טייב בטלנובלה "השיר שלנו", שבה שרה מספר שירים מקוריים. מהם הצליח במיוחד השיר "האור בחיי", שכתב חברהּ לסדרה סער בדישי. השיר דורג במצעד השנתי תשס"ו (2006), שבו דורגו גם שני שירים מאלבום הבכורה של טייב, "יחפה", שיצא באותה שנה. מאלבום זה הצליח במיוחד השיר "כשאתה כאן", שדורג במקום התשיעי במצעד השנתי. גם השיר "הכול יכול לקרות" מהאלבום דורג במצעד. באותה שנה הגיעה טייב למקום השלישי בקטגוריית "זמרת השנה".

שיר נוסף מהאלבום "יחפה", "היא יודעת", הגיע למקום ה־16 במצעד השנתי תשס"ז (2007). טייב השתתפה בכתיבת השיר ובהלחנתו. באותה שנה הקליטה טייב גרסה מחודשת עם עברי לידר לשירה של עפרה חזה "הכאב הזה", שדורגה גם היא במצעד. בשנה זו הגיעה טייב למקום השני בקטגוריית "זמרת השנה".

בסוף שנת 2009 יצא אלבומה השני של טייב, "קומוניקטיבי". הפעם כתבה טייב את כל שירי האלבום, והלחינה ועיבדה את רובם יחד עם חברי להקת רוקפור ברוך בן יצחק ומרק לזר. מאלבום זה הצליח השיר "אם אני אלך". באותה שנה הגיעה טייב למקום השלישי בקטגוריית "זמרת השנה".

שירים

שנה מקום שיר ביצוע קרדיט
תשס"ד (2004) 30 כמו ששיר נוגע נינט טייב ביצוע
תשס"ד (2004) 4 ים של דמעות נינט טייב ביצוע
תשס"ו (2006) 31 הכול יכול לקרות נינט טייב ביצוע
תשס"ו (2006) 28 האור בחיי נינט טייב ביצוע
תשס"ו (2006) 9 כשאתה כאן נינט טייב ביצוע
תשס"ז (2007) 20 הכאב הזה עברי לידר ונינט טייב ביצוע
תשס"ז (2007) 16 היא יודעת נינט טייב ביצוע, מילים, לחן
תשס"ט (2009) 31 אם אני אלך נינט טייב ביצוע, מילים, לחן, עיבוד

אלבומים

סגנויות

קישורים חיצוניים

כלים אישיים

גרסאות שפה
מרחבי שם
פעולות
ניווט
תיבת כלים